Hakkımızda

logo

Hakkımızda

Yıldız Ticaret, 1972 yılının temmuz ayında İstanbul sirkeci de motosiklet, bisiklet kullanıcılarının yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını yurt genelinde karşılamak amacıyla kurulmuştur. Zaman içinde faaliyet alanların da gelişim göstererek büyüyen motosiklet sektöründe Yamaha motosiklet bayiliği görevini üstlenmiştir.

İthalatı ile iş hacmi genişleyen firma Avrupa yakasında ilk şubesini açmıştır. Bu alanda da sürekli büyüme gösteren ve kendini yenileyen firma Asya yakasın da Yamaha 3S ( Satış – Servis – Showroom) şeklinde ikinci şubesini motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için hizmete sunmuştur.

Hedeflerini büyük tutan firma müşterilerine daha iyi hizmet etmek adına dünya değişimlerini takip ve analiz ederek kendini kanıtlamış, Avrupa da markalaşmış ürünlerin ithalatını yaparak motosiklet sektörüne katkıda bulunmuştur.

Kuruluş temelini müşterilerine daima kaliteli hizmet anlayışı üzerine kuran firma deneyimli kadro ve yapısı ile motosiklet bayii ve kullanıcıları için büyük bir potansiyel haline gelen herkesin güvenle ve kolayca alış veriş yapabileceği ( B2B – B2C SANAL MAĞZA ) e-ticaret sitesini 2008 yılı Temmuz ayında faaliyetine başlamıştır.

Yıldız Ticaret motosiklet sektörü faaliyetlerinin geliştirilmesinde mevcut ürün gamının iyileştirilmesinde ve yeni ürünlerinin lansmanında önemli katkılar sağlamak hedefleri arasında yer almaktadır. Güvenin simgesi olan Yıldız Ticaret’te keyifli alış verişler dileriz.